Postovani, imam problem sa glavicem penisa, izlaze mi nekakvi belicasti mehurici ili belicaste bubuljice mada ne izgledaju kao bubuljice, nego pocne od jedne pa ako pustim tako i ne obracam paznju pocinje da se siri, nemogu dobro da objasnim ali tako nekako izgledaju, a ponekad izadju i po dve do tri, isao sam kod lekara za polne bolesti vise puta zbog istog problema, on mi je davao elokom kremu pa je to nestajalo neko vreme i onda se vracalo i sada opet ponovo isti problem i tako jos uvek to traje skoro godinu ipo dana, mozete li mi javiti u najskorije vreme sta je u pitanju, o cemu se radi i kako to izleciti, sliku sam poslao da vidite o cemu se radi, ja se nadam da ce te moci da vidite o cemu se radi s obzirom da se slabije vidi. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 10. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Slabo se vidi.
      ako su bubuljice kako ih opisujete onda pokusajte uzeti
      bris sa promena i poslati na bakterioloski pregled.
      lecenje bi islo posle nalaza.
      odnosi neka budu sa zastitom.