Poštovani, pored toga što znam da treba da zakađem pregled kod urologa hteo bih da postavim pitanje na koje bi dobio bilo kakav odgovor. Naime, imam 34 godine i od pre mesec i pol dana primetio sam da mi se glavić pri erekciji krivi blago u levu stranu. Napominjem da nemam nikakve bolove niti smetnje pri seksualnom odnosu niti pri uriniranju. Šta bi to moglo biti? Dosta sam zabrinut. Ne želim da nagađam čitajući po internetu. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #100559

    • Pozdrav zelim da vas pitam,imam problem sa penisom kad se dize na desno stranu me boli puno i poceo da me odvoje na sredinu lekar mi rekao da je to morhus perion kako mozhe da se leci bez operacije hval puno .