Pozdrav,
    imam 27 godina, inače radim fizički posao. Prije neko vreme osetio sam povećanje desnog testisa. Nema nekog jakog bola, nego samo blaga nelagodnost. Da li je to bruh, ili može da bude i nešto drugo?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 06. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Bez pregleda se ne može reći o čemu se radi, ali se obavezno javite urologu. U obzir dolazi hidrocela - vodena kila, ali i tumor. Zato je neophodan pregled.
      Ostala pitanja iz ove oblasti možete pročitati na linku Urologija.