Poštovanje,
    imam 20 godina. Prije nekoliko mjeseci su mi "valjda" vene se pojavile ili postale izraženije na penisu. Tačnije sa lijeve strane po boku koja ide krivudavo. I sa te strane tačno ispod glansa mi je nešto ljubičasto kao završetak te vene, malo ispupčeno (to sam primjetio još davnih dana, samo što je izraženije za nijansu).

    Je li to bitno nesto? I po sredini vena ili žila ravno do pola dužine. Evo prošlo je dosta vremena, ja sam i dalje imao odnose i masturbirao, ali se nisu povukle. Interesuje me šta bi to moglo biti, jel može predstavljati neki problem u budućnosti ili ima li kakva mast u apoteci da bi se to povuklo ili slicno. Smeta mi to psihicki dosta, a i vizuelno.
    Pozdrav.