Poštovani,
    ja sam skoro bila na 4d ultrazvuku, gde se pokazalo da je u pitanju devojčica. Sve je u najboljem redu, sem što je doktor pomenuo da ima diskretne pijelektazije obostrano. Znam otprilike o čemu se radi. Doktor je rekao da nije opasno, ali da treba pratiti. Dodatno me je uplašilo i to što sam pročitala da se ovo češće javlja kod dečaka.
    Molila bih da mi objasnite koliko je ovo opasno i da li može da se dogodi da se to povuče samo? 4d je inače rađen u 25-oj nedelji, rađen je double test u 12-oj i sve je bilo u redu sem ovog.
    Unapred Vam hvala.