Poštovani,
    povremeno mi se dešava da me penis pomalo boli dok postižem erekciju i čim ona malo potraje bol prestaje. Isto mi se dešava i sa jutarnjom ponekad kada je malo jača nego uobičajeno. Nemam nikakve tegobe niti bilo šta slično. Imam 25 godina.
    Hvala.

    Odgovoreno: 05. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Malo pokušajte sa apstinencijom, a možete uraditi i labortorijske i bakteriološke analize da bi se isključila eventualna infekcija.
      Ostala pitanja i odgovore iz ove oblasti možete pogledati na linku Urologija.
      Takođe, pročitajte i tekst na temu bolne erekcije na liku Pejronijeva bolest.