Poštovanje!
    Ne znam kom doktoru bih se konkretno obratila, pa sam izabrala urologiju. Naime, radi se o mom dečku koji je prošle godine prilikom našeg seksualnog odnosa pocepao penis. To je dugo zarastalo, on nije hteo kod doktora, pošto je od onih koje je sramota i na kraju, posle par meseci tek, to je zaraslo, ali preko glavića. Tako da on od onda ne moze da navuče kožicu (ne znam kako da se izrazim, izvinjavam se). Glavić mu je konstantno pod tom kožom.
    Problem je što mene brine (ne) higijena pod takvim uslovima, jer posle svakog naseg odnosa ja moram da koristim neke vaginalete, jer stalno dobijam neke infekcije. Pod takvim uslovima odnosi su naravno retki :-) Recite mi gde bi on mogao da ode (ako uspem da ga ubedim) da se to, pretpostavljam, opet zaseče, pa da zaraste kako treba, jer ja vise ne zelim da se lecim samo ja i vrtim u krug.
    Hvala vam puno na odgovoru!!