Poštovani,
    pre nekih mesec dana sam podizao neki teret u nezgodnom položaju i posle toga sam osećao nekoliko dana bol u predelu ispod pupka sa leve strane. Posle 4 dana je bol prošao, išao sam i na pregled abdomena i testisa, jer sam primetio da sa te leve strane levi testis mi se ne diže (ne mogu da podignem) , dok desni testis mogu da podižem (gore-dole). I kao da imam neki čudan osećaj (ali nije bol) kad duže stojim. Čini mi se da sam ranije mogao odjednom da se podignu oba testisa paralelno. Ne znam da li je to normalno?

    Odgovoreno: 29. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce da je od kičme. Ako ne prođe za neko vreme obratite se neurologu. Nije na odmet da urolog isključi hronicni prostatitis.
      Ostala pitanja i odgovore iz ove oblasti možete pročitati na linku Urologija.