Poštovani doktore,
    napipao sam neku kvržicu na desnom testisu, i išao sam na ultrazvuk, ispostavilo se da nije ništa, ali me u zadnje vreme malo na dodir boli. Pošto je na repu epididimisa, da li je moguce da doktor nije prepoznao tumor ili se on lako prepoznaje i razlikuje od epididimisa?

    Odgovoreno: 28. 05. 2012.

Komentari na pitanje: #100096

    • Pa isao sam na ultrazvuk u privatnu kliniku, mada doktor nije urolog pa zato mislim da mozda nije prepoznao. . . Levi epidimis mi je u podrucju repa mera 10x6mm a desni 11x13mm i to me brine, ali doktor kaze da nema patoloskih promena. . .