Poštovani,
     juče ste mi odgovorili na poruku i niste shvatili sta je ben! Na kožici penisa imam kao neki mladež. Ne smeta mi ništa, tj. kao crna tačkica kao što svako ima po svom telu! Pa da li to smeta?

    Odgovoreno: 28. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Ako se to odnosi na mladež i tako je sitan onda ta promena nije od značaja. Možda nije na odmet da idete i kožnom doktoru na pregled.
      Ostala pitanja i odgovore iz ove oblasti možete pogledati na linku Urologija.