1. Tumačenje rezultata urina

    Pitanje broj: #151955

    Poštovani,

    Stalno osećam nagon za mokrenjem, kao da u nekim momentima ne mogu zadrzati mokraću. Nalaz urina je pokaza rezultat: izolovana saprofitna flora
    Molim za pomoć oko tumačenja rezultata. Hvala

    Odgovoreno: 04. 05. 2017.
    • Poštovana,

      Saprofitna flora se normalno nalazi u ljudskom organizmu. Potrebno je da uradite dnevnik mokrenja (šablon možete naći na internetu), a nakon toga sprovesti urološki pregled.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #151955

    • Treba mi pomoc, tacnije da mi protumacite rezultat urino kulture. Mikrobita koze 1000. Hvala.