1. Izraslina na testisu

    Pitanje broj: #150637

    Poštovani,

    Imam 17 godina i već duže vreme imam izraslinu na levom testisu. Malo mi je neprijatno i ne znam kome da se obratim pa sam se pitao da li Vi možete da mi kažete o čemu je reč ili makar da li je opasno ili ne. Nemam nikakvih bolova, ponekad samo neprijatan osećaj i to je sve. U prilogu Vam dostavljam i slike.
    Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 05. 02. 2017.
    • Poštovani,

      Postoji mogućnost da je varikokela Vaša dijagnoza. Ipak bez kliničkog pregleda testisa (uz ultrazvučni pregled) nemoguće je dati definitivni odgovor, kao ni isključiti druge opcije. Javite se urologu, nema razloga za neprijatnost.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #150637

    • Pre 3 meseci na desnom testisa, pojavio mi se, izlasline bele boje vrlo mala oko 1 milimetar, tvrd unutar ali vidi se, nemam nikakvih problema, samo nemam tu potenciju kao ranije, skoro je unutar kao malo zrnce bele boje i tvrdo je, zamolio bih za savet, hvala unapred