1. Učestali nagon za mokrenjem

    Pitanje broj: #159438

    Poštovani,
    Godinama unazad mi se s vremena na vreme, javljaju problemi sa mokrenjem, posebno u zimskom periodu. Problemi se ogledaju u učestalom mokrenju manje količine urina, stalnim nagonom za mokrenjem, osecajem pritiska u bešici, bolovima u predelu bubrega, zadnjeg dela ledja, stomaka i karlice. Takodje, prisutna je i nadutost stomaka. Poslednji nalazi UZ bešike i UZ bubrega su uredni. Poslednji nalaz urina: leukociti 8-10, malo bakterija i malo sluzi, ostalo u redu. Čekam nalaz urinokulture. Napomenula bih da od skoro pijem Eutirox zbog smanjene funkcije stitne zlezde. Takodje, nalaz papa testa i vs mi je bio 3a i 3 grupa. Nakon terapije vaginaletama test je ponovljen i takodje čekam i te rezultate. Molim vas za mišljenje, savet.
    Hvala.

    Odgovoreno: 16. 10. 2018.
    • Poštovana,
      Deluje kao urinarna infekcija. Probajte sa utiemanoz koji daje odlične rezulate. Ukoliko je urinokultura pozitivna lečite se kratkim dozama antibiotika, nemojte uzimati antibiotike duži period. Takođe dolazi u obzir i vakcijancija.
      Pozdrav.