1. Posledica operacije fimoze

    Pitanje broj: #158521

    Kada sam imao 15 godina operisana mi je fimoza koja je bila u katastrofalno lošem stanju, pošto mi je glans totalno srastao sa pokožicom. Moj urolog je prilikom operacije isekao pokožicu sa gornje strane glansa, donju stranu pokozice potsekao i sve to u krug ušio za dno glansa. To je sve sraslo zajedno posle vise od godinu dana.
    Međutim, sada imam problema sa bolom prilikom odnosa zato što mi ta pokožica vuče glans prilikom penetracije. Ja sam se konsultovao sa tim urologom i on je rekao da ništa ne može da uradi dalje hirurški i uputio me je plastičnom hirurgu koji nije hteo ni da pogleda nego je rekao da je to za urologa.
    Kome bi trebalo da se obratim i da li je moguće odstraniti skroz tu pokožicu da bi mi se oslobodio glans?