1. Bubuljice na penisu

    Pitanje broj: #159379

    Pre oko nedelju dana su mi izašle dve crveno žućkaste bubuljice na korenu penisa i ispod glavića kao crveno žuckaste. Ne liči mi na gnoj kao da mi je oguljena koža, tako izgleda. Da naglasim nemam prepucijum, imao sam operaciju fimoze pre dve godine. Obrezali su me i boli me taj rez, ispupčen je, kad ga stisnem i ispod tog reza mi je ta ranica. Pošto sam veliki paničar molim Vas da mi kažete kako da lečim i koju kremu na ovo da mažem?

    Odgovoreno: 16. 10. 2018.
    • Poštovani,
      Veoma veliki broj poremećaja izgleda kako ste opisali. Preporučujem vam da se javite urologu kako bi vas pregledao i na osnovu izgleda promene preporučio terapiju.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #159379

    • Imam 13 i juče mi se stvorila jedna malo veća bubuljica i ja je crveno i sve ostale imam male bubuljice i dok sam je stisnuo jako me boli i dali trebam neku mast ili kremu da stavim i hitno je, pa vi meni dajte neki savet za mene molim Vas.

    • Izašlo mi je na penisu dosta bubuljica, ali ne liče mi da su bubuljice, nekako drugačije. Koju kremu ili mast mi preporučujete da koristim? Krupne su, a u sredini bubuljica je nešto crno.

    • Imam 14 god i izašla mi bubuljica na penisu. Probao sam da je iscedim, ali mnogo boli pa čekam jutro da pričam mamom i tatoom. Ako imate neki savet za mene, napišite mi.

    • Postovanje, imam ranice na početku penisa odnosno izmedju penisa i trbuha jako boli i siri se. Sta da radim? mazem sudo kremu.

    • Na predjelu izmedju penisa i trbuha oko predjela koji sam obrijao,pojavile su se male bubuljice crvene boje,sa bijelim vrhom. Zanima me sta su da li su opasne i kako da ih otklonim?

    • Mislim da imam tisonove zlezde jer sam vidio preko slika,kako da ih sklonim i da li uticu na plodnost.

    • Pozdrav, imam šugu kako je doktor rekao, ali mi na penisu izlaze obicne bobuljice ali nakon sumpora protiv suge prosire se fazon 1 cm, i ima kao pecat u sredini i usput imam 16 god

    • Imam 13 godina I Dana's Sam video Mali bubuljicu na penisu kreno Sam da je stisnem Ali jako boli cekam jutro da popricam s roditeljima da vidim sta je to

    • Imam 13 god, i pojavila mi se gomila nekih malih bubuljica i ne znam sta da radim pomoc?

    • Imam bubuljicu, na kozicu na penisu ,probao sam da je stisnem tvrda je i zilava, treba mi pomoc ili iskren komentar

    • Na penisu mi se pojavila neka malo veca kao bubuljica ali je skroz crvena ne znam da li treba da odem do urologa ili ce proci samo.

    • Imam 16 god i juce sam primetio prilicno veliku crvenu bubuljicu sa zutim vrhom na "vratu" penisa. Malo boli na dodir. Da li je ovo normalno ili je simptom neceg ozbiljnijeg?

    • Imam bubuljice svuda po penisu. Da li je to polna bolest? Nisam imao odnose do sada.