postovanje, sta mislite o rezultatima = atl sgpt 630, gama gt 377. prognoza je skorasnja ciroza. sta ciniti kad oboleli nije primljen za interferonsku terapiju?

    Odgovoreno: 20. 08. 2008.
    • Postovani, pitanje je dosta sturo. Vrednosti analiza su izuzetno velike i treba pokusati naci uzrok ciroze. Ono nasta vi ciljate a to je interferonska terapija verovatno da se radi o hepatitu C. Terapiju ordiniraju infektolozi i gastroenterolozi. Pozdrav dr Stanojkovic