postovani, le~im na kardiologiji /perikarditis/. Nakon postupka drena~e, Fe mi je 2,00 a CPR 160. Molim vase misljenje

    Odgovoreno: 20. 08. 2008.
    • Postovani, vrednost verovatno CRP ukazuje na infekciju i to ce se smanjti nakon infekcije a Fe tj. gvozde je snizeno, ali ako su druge analize krvne slike uredne treba sami pratiti njegovu vrednost i vrednost hematokrita , hemoglobina i feritina, da bi se eventualnu uvela neka terapija. Pozdrav Dr Stanojkovic