Imam 20 godina i radio sam juce analizu krvi, bilirubin ima vrednost 27.4Interesuje me da li ja mogu da budem dobrovoljan davalac krvi, zato sto  sam cuo da ko ima povise bilirubin ne moze da bude davalac. Hvala.

    Odgovoreno: 03. 10. 2007.
    • Postovani,

       u svakom slucaju potrebno je ponoviti rezultate, i to ukupnog, direktnog i  indirektnog bilirubina, da se ustanovi o cemu se radi i sta bi mogao biti  razlog povecanih rezultata i na osnovu toga odluciti da li mozete biti  dobrovoljni davalac krvi.