1. Ortodonska terapija

    Pitanje broj: #15624

    Imam probleme sa krivim prednjim zubima. Nisam na vreme nosila protezu.

    Da li je moguće da sada rešim taj problem? Imam 27 gog.  Užasno mi smeta. Kolika je cena da postavim nove zube?

    Odgovoreno: 22. 11. 2008.
    • Poštovana,

      Svaki problem je rešiv, tako i Vaš. Preporučujem Vam da se javite stomatologu specijalisti ortodoncije. Danas u većini slučajeva rešenje je nošenje fiksnih ortodonskih aparata. Cena je različita i zavisi od slučaja. Stomatolog nakon detaljnog stomatološkog pregleda predložiće Vam plan terapije, a tada će reći i cenu usluge.