U drugom sam stanju, osma nedelja. Imam dobre zube, zbijene, kamenac nisam skidala. Odjednom strasan bol. Radi se o mesu izmedju zuba gornje leve vilice. To su bolovi na granici izdrzljivosti. Dr je bio ubedjen da tako moze samo zub boleti. Kad je otvorio peticu video je da nije, nego da su ipak djepovi. Te noci zavrih u hiitnoj. Ocistili mi djepove tek tamo, bolilo strasno, stavili mislim i lek, i ja se preporodih. Moje pitanje je sta cu sad dalje? Kako se ponaati. Danas ne zvacem na tu stranu. Bolucka me. Sta da radim dalje, kako da se ponasam. Molim vas odgovorite mi

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Morate cesce posecivati stomatologa. Vrlo cesto se javlja gingivitis ili upala desni tokom trudnoce. Vas stomatolog mora obratiti vise paznje ne samo zubima vec i desnima. Treba skinuti sav kamenac, iskeretirati sve dzepove i popraviti sve zube. Jedino na taj nacin je moguce spreciti dalje produbljivanje procesa.
      s postovanjem dr zaharijev natasa