Imam 22 godine i imam problem sa gornjom jedinicom. Naime, pre 7-8 godina sam popravljao zub, a var je bio pri vrhu zuba uz desni. Sad imam osecaj da se kvar iznutra prosirio gore u kost jer me ponekad zub boli i imam cudan osecaj kad zagrizem. Da li sam zbog nestrucnosti zubara osudjen da stavim implantat?

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Nemojte odmah razmisljati o implantatima. Najpre uradite rq snimak i idite kod stomatologa. Moguce je uraditi reviziju prethodnog lecenja ili ako se radi o nekom procesu-radi se apikotomija (uklanjanje vrha korena zuba sa inficiranim sadrzajem) .
      s postovanjem dr zaharijev natasa