Postovani. Pre mesec dana opala mi je kosa na glavi u obliku okruglog pecata. Od lekova pijem bromazepan. Isla sam na dubinsko snimahje koze i doktorka mi je rekla da je to najverovatnije od pokvarenih zuba=a imam tri pokvarena. Materijalno sam nezbrinuta i bolesna pa vas molim da mi odgovorite kako da resim ovaj problem koji preti i vecim zdravstvenim tegobama. Hvala

    Odgovoreno: 12. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Morate se javiti stomatologu u domu zdravlja, pre svega specijalisti oralne medicine, da on na osnovu klinickog pregleda ustanovi da li postoje "zarista"kao posledica nesaniranih zuba. Takva zarista moguce je da izazovu opadanje kose.
      s postovanjem dr zaharijev natasa