Postovani, zanima me da li je implatacija zuba, u mom slucaju sestice, bolan postupak, jer se koliko mi je stomatolog rekao ugradjuje neki sraf, pa me zanima da li je taj postupak bolan? Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 08. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Sve hiruske intervencije se rade pod dejstvom anestezije. Sam postupak je potpuno bezbolan, moguce su nelagodnosti u postoperativnom periodu (bol, otok, nelagodnost. . .) . Nemate razloga za brigu, jer se preventivno daju analgetik i antibiotik nakon i pre same intervencije.
      s postovanjem dr zaharijev natasa