Postovani, imam jedinice koje idu jedna preko druge. Zanima me da li se tu preporucuju navlake (s obzirom da su obe jedinice zdrave) , ili bi tu pomoglo struganje zuba? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Moguca resenja u vasem slucaju su: 1) bezmetalne krune, 2) keramicke krune, 3) fiksni ortodonski aparat
      nazalost nemam dovoljno podataka kao sto su rq snimak, vase godine, vitalitet zuba, odnos gornjih i donjih zuba i td. Da bih vam predlozila konkretno resenje.
      s postovanjem dr zaharijev natasa