Pre 7 dana sam izbelila zube sa beyond lampom. Prvo su mi otstranili kamenac, a sutra dan izbelivanje. Ali nisam zadovoljna sa rezultatom zato što su zubi bili vidljivo beli samo 2-3 dana, a ovih dana vide se bele tačke po zubima, donji zubi su tamniji, osetljivost, ne mogu da operem zube pošto osećam bol. Inače nisam pušač, ne pijem obojena pića, kafu. Molim Vas objasnite mi šta se ovo desava. Nisam platila tolike pare da mi zubi budu beli samo 2-3 dana.
    Pozdrav iz Skoplja i izvinite na gramatičim greškama

    Odgovoreno: 11. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Svaka metoda, tako i ova zahteva striktno pridržavanje prema uputstvu proizvođača. Morate da odete kod svog stomatologa i zatražite da Vam objasni zašto su se pojavile bele mrlje na Vašim zubima. Pojava osetljivosti je normalana pojava prvih 2-3 dana, nakon toga ne. Imate pravo da zatražite od Vašeg stomatologa objašnjenje oko svega što Vam nije jasno. Ja znam iskustvo pacijenata koji su prezadovoljni rezultatom Beyond lampe.
      S poštovanjem
      dr Zaharijev Nataša