Poštovana,
    s obzirom na to da sam od skoro bivši pušač, tj. od kako sam zatrudnela zanima me da li je u trudnoći dozvoljeno beljenje zuba?
    Hvala!

    Odgovoreno: 07. 01. 2009.
    • Postovana, Svi preparati koji se koriste za izbeljivanje zuba su na bazi vodonik-peroksida.Tretman se NE PREPORUČUJE TRUDNICAMA jer uticaj preparata za izbeljivanje zuba tj.vodonik peroksida na plod još nije dovoljno istražen. Posto je u pitanju procedura kozmetičkog karaktera, savetujem Vam da odlozite to za posle porođaja. S postovanjem dr Natasa Zaharijev