1. Upotreba žalfije i kamilice kod ispiranja desni

    Pitanje broj: #151588

    Poštovani,

    Žalfija i kamilica, koliko dugo smiju da se koristi za ispiranje desni?

    Odgovoreno: 29. 03. 2017.
    • Poštovani,

      Nema određeni broj dana koliko smete koristiti žalfiju i kamilicu za ispiranje desni. Bolji efekat ima žalfija i ona daje poboljšanje već posle nekoliko dana ispiranja u zavisnosti od toga zbog čega je koristite. Jedino nepovoljno dejstvo kod dugog korišćenja može biti blago zatamnjenje boje zuba što se inače dešava kod osoba koje prekomerno upotrebljavaju čaj u svojoj svakodnevnici.