1. Otok na desnoj strani donje vilice

    Pitanje broj: #37084

    Na desnoj strani donje vilice mogu opipati otok ili neko uvećanje čega na drugoj strani nema. Mene interesuje da li je u pitanju neka upala jer to se pojavilo u roku od tri dana. Nalazi se kod šestice koja je inače počela da se kvari. Da li treba da se brinem ili ne molim Vas da mi odgovorite.

    Odgovoreno: 21. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Morate najpre da odete kod svog stomatologa koji će napraviti detaljan klinički pregled i radiografski snimakr. Verovatno je prisutan neki zapaljenski proces u kosti oko vrha korena zuba koji mora da se ukloni.
      Pozdrav.