Postovani, molio bi za savet koju protezu je bolje da nosim? Sobzirom da nemam uslova za pravjlenje i nosenje mosta, preporucena mi je silikonska proteza, pa bi zamolio za strucno misljenje o njoj. Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Silikonska proteza nije dala baš najbolje rezultate u smislu dobre stabilnosti. Mnogo prihvatljivija varijanta proteze, ukoliko je indikovana, je skeletirana parcijalna proteza ili wizil proteza.