Postovani, htela bih da mi malo objasnite sta je to bezmetalna krunica. Tacnije skoro sam bila kod doktorke vujovic na pregled a od nje ocekivala bar malo detaljnije objasnjenje za to sto ce mi raditi ali na zalost nisam ga dobila. Interesuje me kako se problem izgleda moje cele vilice moze odraditi za 4 termina tj da li taj tretman stvarno vredi toliko kolko ce kostati. Mnogo. Recite mi molm vas kako zubi mogu da izgledaju tako lepo i prirodno a da se ne struzu vec samo navlace neke krunice i koliko je ta metoda prihvatljiva. Da li ce se promeniti boja tih krunica posto sam ja pusac i kafopija? Jos samo, koliko dugo traju i da li je to zivotno resenje sto se tice izgleda zuba ili posle izvesnog vremene moraju da se menjaju jer priznacete da 300 e po zubu nije nikako malo. Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Bezmetalni keramicki sistemi su trenutno najbolje i estetski najprihvatljivije resenje. Boja bezmetalnih krunica je nepromenljiva tokom godina. Što se tiče cene mislim da je cena od 200 eura po jednoj krunici na cirkonija podlozi u mojoj ordinaciji mnogo prihvatljivija. Prof. Dr saša stanković e-mail: petras@nadlanu. Com niš