Poštovani, pre dva dana sam primetila da mi se jedan zub delimično polomio, koji je inače mrtav, pre par godina mi je izvadjen živac iz njega. Ta okrnjenost zuba mi ne smeta, ne vidi se pa estetski to nije ružno, ali me zanima da li bih trebala da posetim stomatologa i šta bi on eventualno mogao preduzeti, ako se uopte u ovim slučajevima išta preduzima? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 25. 12. 2009.
    • Poštovana,
      U vašem slučaju treba uraditi bezmetalni kočić (frc postec) i preko takve nadogradnje uraditi bezmetalnu krunu (ipse. Max) koji su estetski i funkcionalno veoma prihvatljivi. Za bliže informacije možete se obratiti na telefon 018 511 429.