Poštovanje,
    Nakon ispadanja drugih zuba u ranoj mladosti zbog posledica černobila i izrastanja trećih zuba i ti treći zubi su braon boje, ne svi, kako se oni mogu srediti a inače su lepo izrasli, kakav je to fenomen i šta mi možete reći o tome?
    Hvala.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Dali ste informacije koje mi nisu sasvim poznate. Što se tiče boje izraslih zuba možete uraditi fiksne protetske nadoknade (krunice ili mostove) i to metalokeramičke ili bezmetalne koje pružaju vrhunsku estetiku.
      Pozdrav.