Poštovani,
    Da li u bezuboj vilici mogu da se ugrade implantanti i krunice i koliko vremena treba da prođe od saniranja desni do ugradnje implatanata? Interesuje me pošto imam u gornjem dijelu vilice kao neka kugla mala jako upaljena! Šta je to po Vama?
    Pozdrav!!

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Naravno da mogu da se urade implantati. Danas postoje savremene metode za ugradnju implantanata u toku jednog dana. Konačna odluka se donosi nakon digitalne ortopantomografije (digitalni snimak kostiju gornje i donje vilice), higijene usta i zuba i kliničkog pregleda.
      Pozdrav.