Poštovani,
    Pre otprilike 3-4 meseca napipao sam jezikom kuglicu veličine zrna pirinča sa unutrašnje strane donje vilice ispod četvorke (dole desno). Nije statično i ne menja se sve ovo vreme, ne vidi se. Interesuje me šta treba da radim da se najbolje postavi dijagnoza.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Najpre se treba obratiti stomatologu koji će uraditi adekvatan pregled. Za dijagnozu je najbolje da se uradi rendgenološki pregled kako bi se isključio proces oko vrha korena ili neki drugi patološki proces (npr. cista).
      Pozdrav.