Postovani, molim vas, vase strucno misljenje o proizvodu za izbeljivanje zuba "plus white". . . Zanima me dali je i koliko je opasno po zdravlje zuba i dali bi ste ga vi preporucili??? Koristim ga vec nekoliko dana, zadovoljan sam rezultatom, ali povremeno osetim jak bol u zubu koji je zdrav, dok mi je gel na zubima, pa se bojim nezeljenih posledica. . Hvala!

    Odgovoreno: 09. 12. 2016.
    • Poštovani,
      Preporučio bih vam da izbegavate sredstva za izbeljivanje zuba, koja se proizvode za sveopštu upotrbu, i koriste bez nadzora stomatologa. Svaki klinički slučaj je različit, i zahteva individualan pristup i plan terapije, pa je isti slučaj i sa izbeljivanjem zuba. "proteze" u koje postavljate sredstvo za izbeljivanje zuba, nisu izrađene po vašoj, individualnoj, anatomiji usne šupljine, pa samim tim mogu dovesti do oštećenja iste.