1. Bolovi kod upale viličnog zgloba

    Pitanje broj: #164364

    Imam upalu viličnog zgloba. Dobila sam da pijem Paracetamol 3x dnevno, mesec dana kao i Mydocalm. Mimo toga radim i vežbe. Međutim nakon vežbi imam jake bolove u glavi. Zanima me šta da radim povodom tih bolova?

    Odgovoreno: 16. 10. 2019.

Komentari na pitanje: #164364

    • Sara Simić 23. 10. 2019.

      Radila sam mesec i po dana baš kao što ste napisali (ORL specijalista mi je tako rekao jer sam prethodno imala operaciju), međutim, maksilofacijalni hirurg mi je rekao da je to ogromna greška i da sam tako samo 'ulenjila' taj deo i da trebam da jedem što tvrđu hranu i što više da žvaćem, vežbe da radim, paracetamol 3x dnevno, mydocalm 2 do 3x dnevno. Zaista sam u dilemi šta da radim. Hvala Vam najlepše na odgovoru.