1. Kuglica na usni

    Pitanje broj: #160906

    Na donjoj usni, sa unutrašnje strane (desno) izašla mi je neka kuglica, barem ja tako osećam kada dodirnem jezikom. Veličine je mozda zrna pirinča. Kada je jezikom dodirnem, imam osećaj da se malo pomera dole-gore. Nije bolna, niti ima neke reakcije u vidu crvenila ili rane. Slučajno sam je jezikom otkrila. Htela bih da napomenem da veoma često kidam prstima donju usnu i da je uvek suva i ispucala kao i da često napravim ranicu kidanjem, ali to na usnama, a ne sa unutrašnje starne gde je ta kuglica. Molim Vas za savet, i odgovor šta bi to moglo da bude.

    Odgovoreno: 12. 02. 2019.

Komentari na pitanje: #160906

    • Na donjoj usni s unutrasnje lijeve strane mi se pojavila kvrzica pomicna, velicine zrna graha. Sta bi to moglo biti? Ne boli, iritira kod pricanja.

    • Pozdrav. U donjoj lijevoj usni. prije par dana sam osjetio kvrzicu..koja je velicine graska..bezbolna je i jako tvrda..s vanjske strane kad je stisnem prstom.. bjezi lijevo desno, gore dolje..napominjem da sam se tu znao vise puta ugrizti..kad jedem...boja je ista, kao i unutrasnjost..usne supljine..dali mi mozete nesto reci..prije pregleda..hvala..