1. Trnjenje zuba

    Pitanje broj: #134320

    Zbog čega mi trnu zubi kad jedem narandže i pijem limunadu?

    Odgovoreno: 27. 01. 2015.
    • I meni trnu zubi zbog cega je to tako par sekundi trnu pa stane pa opet pocinje

    • Pozdrav,od cega se desava kada zubi trnu i jednostavno ne mogu usta da otvorim i normalno da pricam,bez bola bez icega samo tako se desi da utrnu i drzi par minuta,al jednostavno otezava mi normalno pricanje i ne mogu da otvaram usta.Srdacan pozdrav i nadam se brzom odgovoru jer sam bas pod tenzijom