Pozdrav! Zanima me da li je moguće širenje vilece i ispravljanje zuba putem operacije. I kakve su mi šanse da u 17-toj godini ispravim zube sa mobilnom protezom. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 30. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Naravno da je moguce hirursko intervenisanje na vilici. Sto se tice mobilne proteze, obzirom na godine preporucujem fiksni ortodontski rad. Ako ste blizu novog sada pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled.