Postovani, imam jedan za mene veliki problem pre mesec dana sam resila da sredim gornje zube jer nisu bili estetcki lepi, doktor mi je predlozi da ugradi most ja sam to prihvatila, na gornjoj trojci sam imala plombu ali ispod nje karijes pa je doktor to ocistio i stavio lek medjutim ja sam posle toga imala bolove i odmah se javila svom doktoru pa mi je on ocistio kanale izvadio zivac i popunio lekom ali ni to nije uspelo jer mi se bol pojavila u predelu nosa iznad korena trojke i sirio se prema celoj jagodici doktor mi je reko da pijem palitrex od 500mg dve tablete ujutru i uvece, boli nemam stalno ponekad kada pretisnem to mesto ali me zanima sta je u pitanju sva sam zbunjena i uplasena a verujte da vec mesec dana sa ostrugane zube sedim ne mogu ni da pijem i jedem. Od srca vam se zahvaljujem unapred za odgovor jer znam da ce te odgovoriti!!!!!!!!!!!!!

    Odgovoreno: 18. 03. 2012.
    • Poštovana,
      Obzirom da bola nemate verovatno je u pitanju bila neka ibfekcija koja je sanirana antibioticima. Sto se tice otenog konzumiranja hrane i tecnosti potrebno je da se javite nadleznom stomatologu da proveri da li je sve redu, odnosno da li je potrebna eventualno neka korekcija.