Poštovani doktore imam jedno pitanje za vas, naime meso oko osmice me jako boli pri jelu gotovo kao da me peče išla sam kod zubara dva puta i on kaže da ne vidi ništa, kvar na zubu nemam, a i desni mi nisu upaljene, ali meni ipak boli nešto već tri dana: da li je moguće da sam iritirala nekom hranom jel često jedem na toj strani i da li bi trebala da pijem neki antibiotik? Ja sam po prirodi paničar i čim me nešto zaboli ja mislim na najgore. S'poštovanjem

    Odgovoreno: 06. 12. 2011.
    • Poštovana,
      Ukoliko zub nije iznikao u potpunosti moguce je da se javi nagnjecenje desni hranom i da to izaziva bol. Predlazem da postedite tu stranu nekoliko dana a ukoliko tegobe i dalje traju da se javite na pregled. Nema potrebe za antibioticima jer oni ne resavaju pomenuti problem.