Postovani doktore bojane, hvala vam na ekspresno brzom odgovoru mnogo ste mi pomogli ovim vasim odgovorom!!!!!!! Imam jos 2 pitanja. Zubni hirurzi su mi predlozili vadjenje ta dva zuba istovremeno sa cistom, ja cu to najverovatnije i uraditi, moje pitanje je koliko ce mi trebati vremena nakon operacije ciste i dva zuba da stavim krunice (mostove) i koje mostove bi mi vi predlozili, koji su najbolji. Vecina njih mi predlaze keramicke, ali ja sam vise za porcelanske mostove. Hvala vam jos jednom i molim vas za odgovor. Sve najbolje vam zelim.

    Odgovoreno: 30. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Keramicki i porcelanski mostovi su isti materijal. Pitanje je da li su oni mislili na metalokeramicke a vi na punu keramiku. Predlazem metalokeramicke mostove. Moze se most izraditi odmah ali da se putem privremenog cementiranja fiksira kako bi se omogucila kasnija eventualna korekcija.