Imam 39 godina, moj problem su istureni prednji zubi, koji polako postaju jos istureniji. Dali se oni mogu bar donekle vratiti sa obzirom da u toj vilici imam tri krunice. Dali je moguce nositi ortodontski aparat ili postoji drugi nacin?

    Odgovoreno: 04. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Naravno da postoji nacin putem ortodontskog aparata a uz malu hir. Intervenciju koju izvodim i koju sugerisem pacijentima u takvoj situaciji nosenje ortodontskog aparata se moze skratiti na svega 6-8 meseci. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled.