Poštovani izašle su mi neke bele tačke na vilici (zaokružene su na slici) i pojavila se neka crvena mrlja iznad nadogradjenog zuba (nadogradnja uradjena pre 4 godina) . . . Pa me interesuje šta to može biti i šta predlažete da bi to, , nestalo''? Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 15. 03. 2011.
    • Poštovani,
      Potrebno je naciniti rtg pomenutog zuba, obzirom da navodite da je tu postavljena nadogradnja. Pretpostavljam da je u pitanju periapikalno proces. Ukoliko se ispostavi da je snimak u redu tada predlazem detaljan klinicki pregled. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled. Srdacno. . .