Imam 16 god. Moja donja vilica je izbačena odnosno nemam pravilan zagriz. . Kad stisnem zube donje čeljust mi je ispred gornje. . Nosim mobilni aparatić ali stvari se ne popravljaju. . . Molim vas da mi date neki savjet

    Odgovoreno: 05. 02. 2011.
    • Poštovani,
      Kod vas je najverovatnije u pitanju tzv. Progenija to jest isturenost donje vilice. Problem se resava kombinovano - nosenjem ortodontskog aparata i hirurskim lecenjem. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled. Srdacno dr bojan pejakovic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #76472

    • Imam 20 god i imam problem sa doljnjom vilicom izbacena mi je a kada zagrizem doljnja je u odnosu na gornju 1 cm izbacenija sta da radim?