Dobar dan! Dva prednja zuba su mi potamnela jer je iz njih izvadjen zivac. Interesuje me da li bi na njih mogla da se stavi krunica, nisam sigurna da se bas tako zove, a da izgledaju kao pravi zubi. Cesto vidjam ljude koji su stavili zube ali im to izgleda poprilicno lose uradjeno. Da li postoji mogucnost da se to neprimetno uradi i kolika je cena. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 02. 2011.
    • Poštovana,
      Naravno da postoji mogućnost i to se moze uraditi vrlo efektno. Na vama je da odlucite da li cete se odluciti za metalokeramicke krunice ili za punu keramiku. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i uspostavite kontakt. Srdacno dr bojan pejakovic