Postovnani, Pre 10 dana mi je ugradjen zubni most . Pre toga mi je izvadjen 1 i 2 a nakon toga ugradjen je most od 1 do 3 . Ukupno 4 krunice. Mislim da su mi ugradjen metalokeramicki zubni most. Tamo gde su izvadjeni 1 i 2 osecam sad rupicu ispod zubnog mosta i bas mi neprijatno kada jezikom tu pipinem ,. tacno je 2 meseca od kad je 1 i 2 izvadjen do danas. DA li ce se vremenom to povuci tj ta rupa zapuniti ili nece? Ima li neko drugo resenje? Takodje osecam bol na mestu gde su ugradjeni 1 i 2 ta dva nedostatka kada jedem tvrdu bas hranu tipa kiki-riki , ostalo kada jedem ne osecam nista, kao da nista nije. Da li ce i to s vremena na vreme nestati ili nece? Inace mi zubni most je zacementiran prvog dana zato sto je zubar konstantovao da je rad odlicno uradjen i da nema potrebe na korekciju..Bolove u desnima sam imao samo 1 - dan, posle toga bukvalno bolove i nisam imao... Sta mi predlazete? Posto ji li neko snimanje da je potrebno da se pogleda vezano za supljinu ako ce nesto pokazati i da se ta supljina popuni ?

    Odgovoreno: 22. 04. 2024.

Komentari na pitanje: #225397

    • Ja se izvinjavam. Zub je izvadjen 45 dana pre ugradnje mosta a ne 10 dana. Moja je greška što nisam lepo obrazložio kada je zub izvadjen. Postoji li neki drugi način da se šupljina popuni?