Koliko puta je potrebno otići zubaru, da bi se izlečio zub, ako nema upale? Lečio sam dva zuba, i za svaki odlazio pet puta. Prvi put lek, drugi put vađenje živca, treći put lek, četvrti put lek i snimanje zuba, peti put plomba. Da li je to neka standardna procedura?

    Odgovoreno: 19. 03. 2024.

Komentari na pitanje: #223892

    • boban matić 20. 03. 2024.

      Naveo sam da nije bilo upale. Da budem jasniji, da li je potrebno 4 puta stavljati lijek, za zub koji nema upalu? Potpuno isti tretman je bio za dva zuba, ni jedan nije bio pod upalom. Hvala.