Pozdrav,

    Treba li kupovati vodice za usta sa klorheksidinom? Odnosno koliko tu ima velike koristi, a koliko je to pomalo bacanje novaca ako osoba pravilno pere zube i koristi konac i interdentalnu četkicu? Osobito s obzirom da uz korištenje takve vodice baš i ne bi smjela koristiti obična pasta za zube već ona bez natrijev lauril sulfata (barem tako piše na uputstvima CHX vodica).

    Osobno se trudim pravilno prati zube i koristim konac, a za neke zube i interdentalnu četkicu, ali do nekih rupa i kuteva jednostavno ne mogu doći. Bi li mi koristila vodica za usta s klorheksidinom (neka blaža za svakodnevnu upotrebu)?

    Puno hvala.