Postovani, moja devojcica koja je napunila skoro pet godina je pala na bradu i slomila dva zuba. Inace, svi zubi su joj mlecni. Sada smo u fazi saniranja tog problema kod stomatologa. Medjutim, kada smo uradili ortopan snimak zbog tog problema, stomatolog nam je rekla da je nekih 90 % sigurna da nase dete nema mnoge zamenske zube. Da li je rano donositi takve zakljucke za dete od 5 godina ili se tako nesto vec od sad moze pretpostaviti? Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 10. 2021.

Komentari na pitanje: #189489

    • Snimak je napravljen pre par dana, mesec dana nakon njenog petog rodjendana. Moje pitanje je da li ipak postoji mogucnost da njoj izbiju svi zubi, da je prosto jos uvek mala da bi se svi zamenski videli na snimku?